نتایج جستجو برای عبارت :

تارک دنیا مورد نیاز است

تو این مدت انقد سرد و گرم شدم که ممکنه ترک خورده باشم.کاش حداقل همبازیای بچگیم بودن که میگفتن عیب نداره عوضش بزرگ شدی.میترسم آخرش یه روز از خواب بیداربشم ببینم حتی بزرگم نشدم.
«بس که ترک ترک شدم از پس ترک تُرک خود
 تارک این جهان شوم گریه اثر نمیکند»
خواهران پی‌یرس

لول۱ و ادنا۲ پی‌یرس۳ خیلی اهل معاشرت نبودند. خوب، البته نزدیک‌ترین همسایه‌ای هم که داشتند نُه مایل آن‌طرف‌تر زندگی می‌کرد. کلبه‌ی کوچک و قدیمی آن‌ها چسبیده به صخره‌های پایین تپه، درست کنار توفال‌ها علم شده بود. به همین خاطر موقع وزش باد اتاق‌ها حسابی می‌لرزیدند و وقت‌هایی هم که آب دریا بالا می‌آمد، موج‌ها با صدا به در کلبه می‌خوردند. اما وقت‌هایی هم بود که آفتاب از لای ابرها به زمین می‌تابید، باران بند می‌آمد و
دریای شوکتی که به دنیای باور استاز منتهای عشق مصفای مادر استآن عطر بی بدیل که بر تارک گل استیک قطره از حضور مطلای مادر استدر واژگان کلام محبت شنیده ایاین نام زیب زیور زیبای مادر استآن در عصمتی که به عالم نشانه استاز غمزه ی نگاه وتمنای مادر استعشقی که جملگان به پناهش قدم زننداز سایه سار مقدم زیبای مادر استآن جنتی که جمله زنامش قلم زننددر زیر گام ها وقدم های مادر استناظم به قصد حرمت مادر بگو به بانگآری بهشت زیر قدم های مادر است
حاج اسماعیل دولابی (ره):
جوانان این زمان کشمکش را دوست ندارند. آن‌ها فطرتاً در راه هستند .با اخلاق و صفات شایسته و با نیت خوب و دعای خیر در حق آن‌ها کار کنید و آن‌ها را به سمت کمالات ببرید آن‌ها را باید با نماز دوست کنید نه این‌که فقط نمازخوان کنید کار بعضی‌ها بی‌نماز کردن مردم است. آن‌ها با امرونهی زیاد و مردم‌آزاری جوان‌ها را تارک‌الصلاة می‌کنند. مقدس مآب‌ها و افراد سخت‌گیر کارها را خراب‌تر می‌کنند.
وی نخستین فعالیت های هنری خود را درون سیزده سالگی در زمینه تماشاخانه و فیلمسازی درون کمیسیون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. هماوندی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۵ در تماشاخانه کوشا بودم و داخل چهار نمایشنامه به ایفای نقش ادا پرداخت تا اینکه درون سال ۱۳۶۵ باورود بوسیله لفافه عکاسیدر دانشکده هنرهای زیبا، عکاسی را به صورت صنف ای آغاز کرد. راهب همزمان با فراگیری درون این رشته در دانشگاه صنعت شریف بخاطر دانشجویان کلاسهای علو دستور کار عکاسی برگ
عبید بن زراره گوید از امام صادق ع راجع بکبایر  پرسیدم  فرمود  انها در کتاب علی ع هفت است 1 کفر بخدا  ادم کشی 3 نافرمانی پدر مادر 4خوردن ربا بعد از دانستن  5 خوردن مال. یتیم بنا حق 6. فرار از جهاد7 تعرب  بعداز هجرت  عرضکردم انها. بزرگتربن. گهانانند فرمود اری  عرضکردم گناه.  خوددن.یک درهم از مال بناحق. بزرگتر است ترک نماز فرمود ترک نماز عرضکردم شماکه ترک نمازرااز کبایر نشممردی فرمود نخستین چیزی که بتو ،گفتم چه بود. عرض کردم کفر فرمود تارک. نماز کاف
گوگل نیست پست‌هام بی‌عکس شدن 
شب به پایان راهش نزدیک می‌شودما راهرگز خوابی نیست.بیدار می‌مانیم تا سپیده‌دمان.منتظر می‌مانیمتا خورشید چکش‌اش رابر تارک خانه‌ها بکوبد.منتظر می‌مانیمتا خورشیدچکش‌اش رابر پیشانی و قلب‌هایمان بکوبد.آنقدر بکوبدتا صدا شود.تا شنیده شود.صدایی دیگرگونه.چرا که سکوتپر از صدای گلوله‌ی اسلحه‌هایی‌ستکه نمی‌دانیم از کجا شلیک می‌شود.
یانیس ریتسوس
 مراتب نماز آیةالله‌العظمی‌ مظاهری
نماز عواممرتبه اول نماز که معمولاً مربوط به انسان‌های عادی است، همان لقلقه زبان می‌باشد و اصطلاحاً به آن «نماز لسانی» گفته می‌شود. ‌کلمات آن درست ادا می‌شود و قیام، قعود، رکوع و سجود آن به درستی انجام می‌پذیرد. این نماز از انسان رفع تکلیف می‌کند و باعث می‌شود چنین انسانی «تارک‌الصلاة» به حساب نیاید؛ یعنی جزء کافران به شمار نرود و این نماز به اندازه وسعش هم می‌تواند نیروی کنترل‌کننده از گناهان ب
نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور به دلیل آنکه این ارزش والا باید گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی باشد و هنوز نیست، نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن است که دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با هیچ دوره‌ی دیگر گذشته قابل مقایسه نیست.۱۳۹۷/۱۱/۲۲
خوب !الان می خواهم در قامت یک دانشجوی متعهد و به سبک منبری و علمایی ! برای شما کمی درباره عشق و هورمونش روشنگری کنم.ببینید رفقا ! نقلی هست از مرحوم کلود برنارد،فیزیولوژیست معروف فرانسوی،که این آقا اولین بار هومئوستازی را تعریف کرد و نامش بر تارک همه کتب فیزیولوژی که برو بچه های گل و گلاب پزشکی و پیراپزشکی و علوم زیستی و ...! مطالعه می کنند می درخشد که:"این گفته که عشق در دل ها شور می انگیزد نه یک حرف شاعرانه بلکه یک حقیقت فیزیولوژیک است."
ادامه مط
توضیح :
هر چند در پست های مربوط به مبحث لزوم تنهایی برای انسان امروز ، موکدا نوشته ام که انسان اجتماعی است و چندین واژگان کلیدی این وبلاگ را نیز به موضوع روابط اختصاص داده ام ولی به نظرم امد که بد نیست که توضیحی کوتاه هم در پستی جداگانه در این باب بدهم .
صحبت از تنهایی در این بلاگ ،  حرف از یک تنهایی خوب و فعال است . تنهایی که بالندگی را موجب شود و نه تارک دنیا شدن را !
پس _ساعت ها زیستن در شلوغی و اشتغال به فعالیت های معیشتی ، ما بعنوان موجودی به ن
دو تارک دنیا؛ تانزن و آکیدو در راهی گل آلود باهم مسافرت می کردند. جلوتر زنی زیبا را می بینند که نمی تواند از راه پر گل عبور کند
تانزن مودبانه پیشنهاد کمک می دهد، مسافر را به دوش گرفته و از خیابان رد می کند و اورا بدون هیچ حرفی طرف دیگر پیاده می کند.
آکیدو هراسان می شود، براساس یک قانون رهبانی، راهبان اجازه ندارند به زنان نزدیک شوند چه رسد زیبارویی غریبه را لمس کنند.
پس از کیلومتر ها طی طریق، آکیدو دیگر نتوانست جلوی خودش را بگیرد: "چطور توانستنی
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
تو سایه و من نورم، تو ضعفی و من زورمتو جمعی و من فردم، بنگر که چه منصورم
مجبوری و آزادم، بی‌جایم و شهبادم تو خلقت اندوهی، من خالق مسرورم
از خویش برآرم دست، از خویش شوم سرمستتو با دگران شادی، من بی‌خود خودجورم
شاید که به شهر خویش یک سایه ز من یابیتو سایه ز من پوشی، من قابله‌ی نورم
من موسقی‌ام ای دل، آن موسقی رقصاننی زین هی‌و‌هی‌بازان، آن موسقی دورم
تو تارک این‌ها شو، برخیز تو اینجا شوفارغ ز کجین‌ها شو، برخیز به دستورم
پیغمبر دل گوید حلمی
داستان بازی ASSASSIN CREED REVELATIONS
بازی از جایی شروع میشود که برادری تمام شد. قهرمان امروزی ما دسموند وارد کما شده است و برای نجات ذهن دسموند، آساسینها او را در یک مکان امن در انیموس قرار داده اند که به آن اتاق سیاه میگویند. بعد از بیدار شدن از دستگاه انیموس دسموند با ضمیر خودآگاه Subject 16 دیدار میکند کسی که قبل از او روی انیموس خوابدیه بود. 16 به او توضیح میدهد که ذهن او تکه تکه شده است و تنها راهی که برای او باقی مانده این است که به خاطره اجدادش برگردد و
عنوان:والرین و شهر هزار سیاره/Valerian and the city of a thousand planets
سال ساخت:2017
محصول:چین،بلژیک،آلمان،آمریکا،کانادا،انگلستان
زبان:زبان اصلی+دوبله فارسی
کیفیت:mhd+x265+3D+720p+BluRay1080p
بازیگران:Cara Delevingne,Dane Dehaan
خلاصه فیلم:یک نیروی تاریک به نام آلفا به سمت شهر ها حمله میکند و یک هزار سیاره را در خطر مواجه میکند و والرین و لورلین مامور میشوند تا با آن نیروی تارک مقابله کنند اما...(برای ذانلود فیلم روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.)
ادامه مطلب
2-3-1- تسبیب در ترک فعل 73
2-4- مطالعه تطبیقی ترک فعل. 78
2-4-1- جرایم ترک فعل واقعی. 78
2-4-2- ارتکاب جرایم فعلی از طریق ترک فعل. 79
2-4-3- شرایط مسئولیت کیفری تارک فعل 81
2-5- نظر حقوقدانان در مورد ترک فعل. 85
2-5-1- نظر مخالفان. 85
2-5-2- نظر موافقین. 86
2-6- آراء فقها. 93
2-6-1- نظر توقف 93
2-6-2- نظر مخالف (مخالفان). 93
2-6-3- نظر موافقان. 94
2-6-4- ترک فعل از دیدگاه فقهای اهل سنّت 102
2-7- نظر اداره حقوقی قوه قضائیه در مورد ترک فعل. 105
نتیجه‌گیری. 108
منابع. 113
چکیده:
درباره اینکه آیا ترک فعل میتوا

بر تارک آن شاه شهیدان صلوات                                                                                                              بر راه رو راه شهیدان صلوات
آن شیر زن قافله راهست سلام                                                                                   بر قامت آن ماه شهیدان صلوات

سوم آبان1393
حمیدرضا ابراهیم زاده

تمامی حقوق مربوط به این اثر درانحصار مولف محفوظ می باشد
به دَرَک

بیرق بقایای برهوت باورهایمان را بر بام بقعه ای بر افراشتیم
که باورمان شده
بقای بقعه ، بقای ماست
و هر روز در بند بند بنای آن
به دنبال بارقه ای هستیم بی بدیل

در حالی که تاریخ !
تراکم تصاویر و تمثالهاییست
که تشکیک و تردید را بر تارک همان ترکه ها تداعی میکند
و ما
دریغ از ترسیمی تازه از تعقل و تحول در تاریکخانۀ تراژدی خویش
و همچنان به « ب » بقای بقعه ها دلخوشیم
و گویا « ت » تار و مار تعقل
تشویق و ترغیبیست به تابعیت تمامیت همان تراژ
یک عمر صبح زود بیدار شدیم و لباس فرم پوشیدیم. صبحانه خورده و نخورده، خواب و بیدار، خوشحال و ناراحت، با ذوق یا به زور، راه افتادیم به سمت مدرسه...
قرار بود با سواد شویم...
روی نیمکت نشستیم، صدای حرکت گچ روی تخته ی سبز رنگی که می گفتند سیاه است را شنیدیم، با زنگ تفریح نفس راحت کشیدیم و زنگ آخر که می خورد مثل پرنده که در قفسش باز می شود از خوشحالی پرواز کردیم...
قرار بود با سواد شویم...
بند دوم انگشت اشاره مان را زیر فشار قلم له کردیم و مشق نوشتیم،‌ به
۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.
دوران ۸ ساله دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این رمز و بوم، به مثابه یکی از حساس‌ترین و بارزترین برهه‌های حیات راستین این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد.
دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاو
به دَرَک

بیرق بقایای برهوت باورهایمان را بر بام بقعه ای بر افراشتیم
که باورمان شده
بقای بقعه ، بقای ماست
و هر روز در بند بند بنای آن
به دنبال بارقه ای هستیم بی بدیل

در حالی که تاریخ !
تراکم تصاویر و تمثالهاییست
که تشکیک و تردید را بر تارک همان ترکه ها تداعی میکند
و ما
دریغ از ترسیمی تازه از تعقل و تحول در تاریکخانۀ تراژدی خویش
و همچنان به « ب » بقای بقعه ها دلخوشیم
و گویا « ت » تار و مار تعقل
تشویق و ترغیبیست به تابعیت تمامیت همان تراژ
 علی علیه اسلام ای هاررونی محمد دوازده امام عادل دارد که هر که ایشانرا واگذارد ورها  کند  بانها زیانی نرسد. و انها از مخالفت مخالفین وحشت نکنند ودر امردبن از کوههای. پا بر جای روی زمین استوارترندو محل سکونت محمددر بهشت خود اوستهمراهیان او همین دوارده امام عادل باشند   یهودی راست گفتی بخداییکه حز او شایان پرستش نیست من ابنها را در کتب پدرم هارون دیده ام که با دست خود نوشته و عمویم موسی ع املا کرده سپس گفت ان یک مساله ا بگو جانشین محمد چند سال
جمعه عروسی دعوت بودیم
تولد پسر کوچیکم هم بود
منزل مادر شوهر بودم.
زنگ زدم مادرم حالی بپرسم
که مادرم خیلی بد صحبت کرد
اول سر سنگین بود
گفتم چی شده گفت تو بگو چند وقته آسایش برامون نذاشتی فکر دخترت باش
اینو بدون اگر این کار رو بکنی ازت نمی گذرم و شیرمو حلالت نمی کنم و دیگه پاتو اینجا نذار!!!
و گوشی رو قطع کرد!

با توجه به پیامهایی که چند روز پیشش دریافت کرده بودم و تعجب کرده بودم که اونها از کجا می دونن...
وقتی مادرم اینجوری رفتار کرد حدس زدم یه عده ا
وصف امیر المومنین علیه السلام در کلام ضرار بن ضمرة (به روایت اهل سنت عمری)
مسعودی از مورخین و علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
ودخل ضرار بن ضمرة - وكان من خواصِّ علی - على معاویة وافداً، فقال له: صف لی علیاً، قال: أعْفِیِنِی یا أمیر المؤمنین، قال معاویة: لا بد من ذلك، فقال: أما إذا كان لا بد من ذلك فإنه كان واللّه بعید المدى، شدید القوى، یقول فَصْلا، ویحكم عدلاً، یتفجرً العلم من جوانبه، وتنطق الحكمة من نواحیه، یعجبه من الطعام ما خشن، ومن اللب
رمان فاز تنهایی
دانلود رمان فاز تنهایی اثر ریحانه صدری با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان این رمان راجب دختر فرانسوی به اسم ماریا است که به سبب حرفه پدرش که پلیس هست مورد تهدید گروهی از مافیا قرار می گیرد ، او ناچار می شود با امیرعلی که یک پلیس متعصب ایرانی است ازدواج کند و با امیرعلی به ایران بیاید ، اختلاف فرهنگی و عقیدتی این دو شخص پیشامدی به وجود می آورد که خواندنش خالی از لطف نیست …
خلاصه رمان فاز ت
رمان فاز تنهایی
دانلود رمان فاز تنهایی اثر ریحانه صدری با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
داستان این رمان راجب دختر فرانسوی به اسم ماریا است که به سبب حرفه پدرش که پلیس هست مورد تهدید گروهی از مافیا قرار می گیرد ، او ناچار می شود با امیرعلی که یک پلیس متعصب ایرانی است ازدواج کند و با امیرعلی به ایران بیاید ، اختلاف فرهنگی و عقیدتی این دو شخص پیشامدی به وجود می آورد که خواندنش خالی از لطف نیست …
خلاصه رمان فاز ت
این فیلم که در سه قسمت بلند سینمایی ساخته شده در واقع دارای ژانر معنی گرا محسوب میشود چرا که نقش اول فیلم جانی بلیز در دوران جوانی و زمانیکه حال پدرش بشدت وخیم است مفیستو یا همان شیطان نزد او آمده و با او معامله ای می کند . او حاضر می شود به ازای شفای پدرش از بیماری روح خود را در اختیار شیطان بگذارد اما در ادامه در می یابد فریب خورده است…
حال همه مردم دنیا حال جانی است هر کدام از ما به خاطر چیزی روح خودمان را به شیطان می فروشیم و او با ما معامله م
تاریخ نه دید نه می بیند نه خواهد دید مردمان سرزمینی را که به حکومتش اجازه دهد با او از یک کره اسب یک روزه (چهار صد میلیون تومان) و یک شماره تقریباً روند (هشت صد میلیون تومان) به مراتب مراتب مراتب مراتب پست تر و خوارتر و بی ارزش تر و ذلیل تر نگاه کند و پذیرش صد در صدی فقر و فلاکت مردمش، توسط مردمش بزرگ ترین افتخار او باشد
مردمی که اتومبیلی را، گاری ای را، دوچرخه و موتور سیکلتی را، پرایدی را، پیکانی را، تکه خاکی در دوووووووووورترین نقطه ی خشک و بی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حدیثی بسیار تکان دهنده از رسول خدا در مورد پنج گروه از مردم که توسط عقرب در روز قیامت بلعیده می شوند.
کسانی که عقرب به دنبالشان است
پیامبر خدا صلی الله علیه و آله فرمودند:در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دُمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است.آن عقرب می گوید :«أَینَ مَن حارَبَ اللهَ و رَسُولَه؟» ؛ آنهایی که با خدا و پیامبر خدا جنگ داشتند کجا هستند؟جبرئیل فرود می آید و

متن کامل حدیث زیبای ثقلین

حدیث ثقلین یکی از معروفترین گفته‌های پیامبر اسلام است. متن آن به این شرح است:

«من در میان شما دو امانت نفیس و گرانبها می‌گذارم یکی کتاب خدا قرآن و دیگری عترت و اهل بیت خودم. مادام که شما به این دو دست بیازند هرگز گمراه نخواهید شد و این دو یادگار من هیچ گاه از هم جدا نمی‌شوند.»
که میر حامد حسین نام این اشخاص را آورده‌است. همچنین صحّت این حدیث توسط رساله‌ای که «دارالتقریب بین المذاهب الاسلامیه» در مصر در

متن کامل حدیث زیبای ثقلین

حدیث ثقلین یکی از معروفترین گفته‌های پیامبر اسلام است. متن آن به این شرح است:

«من در میان شما دو امانت نفیس و گرانبها می‌گذارم یکی کتاب خدا قرآن و دیگری عترت و اهل بیت خودم. مادام که شما به این دو دست بیازند هرگز گمراه نخواهید شد و این دو یادگار من هیچ گاه از هم جدا نمی‌شوند.»
که میر حامد حسین نام این اشخاص را آورده‌است. همچنین صحّت این حدیث توسط رساله‌ای که «دارالتقریب بین المذاهب الاسلامیه» در مصر در
چندی قبل پیش بینی کرده بودم که مدیران و کارکنان بیان شیر گاز و باز کردن و در و پنجره رو بستن و مثل اینکه حق با من بوده . 
درسته من فقط جهت انتشار مضخرفات از این سیستم بومی استفاده میکنم ولی دلیل نمیشه دلم نخواد مضخرفات خودم و در شرایط بهتر و به شکل بهتری به گوش و چشم مخاطب برسونم . عصر، عصر تکنولوژیه و این تکنولوژی فقط در ربات های سخنگو و کلفت طور خلاصه نمیشه و دیدگاه من ازش فقط ارسال هرچه بیشتر فضاپیما و انسان و حیوان به خارج از جو نیست . 
بیان ی
اُرِندای عزیزم 
سلام
تنهایی حرف های زیادی برای گفتن دارد اگر خوب بنشینیم و به حرفهایش گوش دهیم. تنهایی لطیف است و آرام، تنهایی اصیل است و اگر غرق شوی در بودنش، آرام آرام بازگشت به خویشتنت را می یابی. عجیب نیست که تمام پیامبران در خلوت ندای وحی را شنیدند این تنهایی آنقدر قوی است که اگر طاقت آوردی و از آستانه اش گذشتی دیگر بازگشتی از آن نیست و همیشه با توست.
انسان در تحمل رنج تنهاست، دو رنج بزرگ تولد و مرگ را هر انسان به تنهایی تجربه می کند. دسته
✨﷽✨
عقربی که پنج نفر را می خورد 
✍پیامبر خدا (ص) فرمودند: در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دُمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است. آن عقرب مےگوید : «أَینَ مَن حارَبَ اللهَ و رَسُولَه؟» آنهایی که با خدا و پیامبر خدا جنگ داشتند کجا هستند؟
✅جبرئیل فرود می آید و می پرسد: «چه کسانی را می خواهی؟ مقصودت از کسانی که با خدا و پیامبر خدا در جنگ بودند چه کسانی است؟» عقرب می گوید: آنها پنج نفرند و من می خو
ما از بعضی کارهای مسئولین انتقاد میکنیم، بی بی سی هم انتقاد میکند.
ما انتقاد میکنیم که برسیم به اسلام، بی بی سی انتقاد می کند که برسیم
به انگلیس!
فرق انتقاد ما با نق و نقدهای رسانه های بیگانه و ضدانقلاب در این است
که ما معتقدیم هر جا اگر نقص و تعللی وجود دارد به خاطر فاصله گرفتن از ارزشها و
عمل نکردن به دستورات اسلام است.
فرق انتقادی که دلسوزان نظام مطرح میکنند با آنچه که ذیل عنوان
انتقاد؛ اما با رویکرد سیاه نمایی توسط عناصر خودباخته مطرح میشو
عبارت رایج برای پرسیدن نظر کسی یا نظر دادن در مورد چیزی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
What do you think about ...?
نظرت در مورد ... چیه؟
How do you feel about ....?
نظرت در مورد ... چیه؟
What's your opinion of.... ?
نظرت در مورد ... چیه؟
What are your views on ....?
نظرت در مورد ... چیه؟
In my opinion ...
به نظر من ...
I’d say ...
باید بگم که ...
Personally, I think / believe ...
شخصا معتقدم که ...
If you ask me ...
اگر نظر منو بخوای ...
The way I see it ...
به نظر من
From my point of view ...
از دیدگاه من
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

توبه جناب فیض کاشانی اعلی الله مقامه از فلسفه و تصوف
فیض کاشانی داماد و بهترین شاگرد ملاصدرا بود که در اواخر عمر خود از روش صوفیانه توبه کرد و بازگشت؛ بنا بر این صوفی خواندن وی پس از تصریح او به ندامت و پشیمانی ناصحیح است.
او در رساله الانصاف می‌نویسد:
نه متکلمم و نه متفلسف و نه متصوفم و نه متکلف بلکه مقلد قرآن و حدیث و تابع اهل بیت آن سرور (علیهم السلام)، از سخنان حیرت افزای طوایف اربع ملول و بر کرانه، و از ما سوای قرآن مجید و حدیث اهل بیت (علیه
پای درس اخلاق آیت‌الله مجتهدی-54؛
 پنج مکانی که حرف زدن از دنیا، در آن عبادت هفتاد سال را نابود می‌کند!

پیامبر(ص) فرمودند: «در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است. آن عقرب می گوید: آنهایی که با خدا و پیامبرش جنگ داشتند کجا هستند؟» 

گروه دین و اندیشه «خبرگزاری دانشجو»؛ ملا محمدعلی مجتهد، معروف به مرحوم آیت‌الله احمد مجتهدی تهرانی از علمای به نام تهران بود که
سازمان جهانی بهداشت (WHO) در گزارش جدیدی اعلام کرد: تعداد موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در خارج از مرز‌های چین به ۱۴ هزار و ۷۶۸ نفر رسیده است.به گزارش ایسنا، کروناویروس جدید در ۸۵ کشور جهان گسترش پیدا کرده که پس از چین کشور‌های ایتالیا، ایران و کره جنوبی بیشترین موارد ابتلا و فوتی را بر اثر بیماری کووید-۱۹ داشته‌اند.سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (پنج شنبه) در گزارشی اعلام کرد: تعداد افراد آلوده به کروناویروس در خارج از مرز‌های چین به ۱۴ هزا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

36- روایت و درایت
«إِعْقِلُوا الْخَبَرَ إِذا سَمِعْتُمُوهُ عَقْلَ رِعایَه لاعَقْلَ رِوایَه، فَإِنَّ رُواهَ الْعِلْمِ کَثیرٌ، وَ رُعاتُهُ قَلیلٌ.»
هر گاه حدیثی را شنیدید آن را با دقّت عقلی فهم و رعایت کنید، نه بشنوید
و روایت کنید! که راویان علم بسیارند و رعایت کنندگانِ آن اندک در شمار.

37- پاداش تارک گناه
«مَا الُْمجاهِدُ الشَّهیدُ فی سَبیلِ اللّهِ بِاَعْظَمَ اَجْرًا
مِمَّنْ قَدَرَ فَعَفَّ، لَکادَ الْعَفیفُ اَنْ یَکُونَ مَلَکًا مِن
انشا درباره ی روز معلم انشا ادبی در مورد معلم انشا در مورد معلم خوب و بد انشا در مورد معلم با مقدمه انشا در مورد شخصیت معلم انشا در مورد شغل معلمی انشا در مورد معلم نگارش انشا درمورد معلم با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
مطلبی کوتاه می نوسیم در معرفی عصر باروک با استناد از کتاب دنیای
سوفی از نویسنده ارزشمند یوستین گردر:

« لفظ باروک از واژه ای است که برای توصیف کردن مرواریدهای با اشکال نامنظم به
کار می رود. در قیاس با سبک ساده و موزون رنسانس، بی نظمی ویژگی باروک بود. قرن
هفدهم معروف به عصر باروک شده است و این به دلیل تضاد های آشتی ناپذیر این قرن
بوده است. هم کاخ های سر برافراشته را داریم و هم دیرهای دور افتاده. از یک طرف
خودنماییهای پر زرق و برق را داریم و از طر
شیوه‌ها و روش‌های دعوت به نماز/ معلم خصوصی بگیرید
گروه جامعه: یک لحظه چشم باز می‌کنی و می‌بینی، فرزندت، دوستت، فامیلت و ... دیگر نماز نمی‌خوانند و این می‌شود، دغدغه تو؛ چه باید کرد؛ حجت‌الاسلام قرائتی در این زمینه توصیه‌هایی دارد. 

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد متدین جامعه بی توجهی یا کاهلی اطرافیان، دوستان و اعضای خانواده آنها نسبت به نماز است. دغدغه‌ای که مدام فکر این گروه را به خود مشغول کرده و در پی راه‌های دعوت این افراد به نم
انشا در مورد برف و زمستان انشا در مورد یک روز سرد زمستانی یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا در مورد برف با مقدمه انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا کوتاه درباره برف انشا زمستان در روستا انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید
ادامه مطلب
سلام
یعضی از ترانه ها هستند که شاید روز اولی هم که ترانه سرا مشغول سرودنش بوده فکرشم نمی کرده به چه جایگاهی ممکنه برسه، اگه از زبان بچه های بعد از انقلاب بخواهم بنویسم شاید سطر سطر این نوشته با یادآوری ترانه هایی که برای ما روزگاری را تداعی می کند که به سختی و شایدم شیرینی گذشت از بغض لبریز شود.
کمتر کسی شاید باشد که با ترانه های مطرح اون دوره خاطره نساخته باشه و ترانه ای ارزش واقعی خودش رو وقتی نشون میده که هنوز بعد از بیش از چهل سال از تولدش ج
تقویم شیعه
چهاردهم ربیع الاول
۱- مرگ یزید بن معاویه
در سال ۶۴ هجری قمری در شب چهاردهم ربیع الاول یزید بن معاویه بن ابی سفیان در سن ۳۹ سالگی یا ۳۷ سالگی به درکات جحیم شتافت. اقوال دیگر در مرگ یزید دوازدهم و پانزدهم این ماه است. 
مادر یزید میسون دختر بجدل کلبی است. او کسی است که غلام پدر خود را به خود متمکن ساخت و به یزید ملعون بارور شد. از همینجاست که طبق فرمایش ائمه (علیهم السلام) قاتل امام حسین (علیه السلام) ولد الزناست، که این کلام شامل شمر، عمر
داستان کوتاه درباره نیمه شعبان انشا در مورد امام زمان برای کودکان انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشا احساسی در مورد امام زمان شعر در مورد نیمه شعبان انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشا در مورد امامت امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
خب من میخواستم در مورد چی اظهار فضل کنم ک یادم رفت؟
کسی چ میدونه!
همین در مورد اظهار فضل هم میشه کلی نوشت. چی شد هممون فکر کردیم میتونیم راجع ب همه چی نظر بدیم؟ 
نه حوصله ندارم در مورد مقوله اظهار فضل، اظهار فضل کنم حتی.
برم یوتیوب بچرخم
!
قطعه ای از رساله سیر و سلوک، منسوب به
مرحوم بحرالعلوم رحمة الله (با اندکی تغییرات):

... ظهور قوّه و وصول آن به سر حدّ
فعلیّت، مانند هیزم و ذغال است که در آنها نیروی آتشین است، پس چون نزدیک به آتش
شوند، حرارت در آنها تأثیر کند، و آنا فآنا بیشتر شود و به تدریج قوّه آتشین، نزدیک
به فعلیّت گردد، تا ناگاه فعلیّت متحقّق و هیزم ِ تیره و ذغال سیاه، روشن و شعله‏ ور
مى‏ شود. اما این، آغازِ ظهور فعلیّت است و تمام فعلیّت حاصل نشده و در بواطن آن،
چوب بودن و 
متن در مورد خانه مادربزرگ توصیف مادر بزرگ انشا در مورد صندوقچه مادربزرگ انشا در مورد مادربزرگ مهربان متن در مورد خانه قدیمی مادربزرگ انشا در مورد خانه های قدیمی توصیف حیاط خانه مادربزرگ انشا در مورد خانه های قدیمی در پاییز
ادامه مطلب
یک. نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور به دلیل آنکه این ارزش والا باید گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی باشد و هنوز نیست، نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن است که دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با هیچ دوره‌ی دیگر گذشته قابل مقایسه نیست.
دو. اگر بی‌توجّهی به شعارهای انقلاب و غفلت از جریان انقلابی در برهه‌هایی از تاریخ چهل‌ساله نمی‌بود -که متأسّفانه بود و خسا
انشا ادبی در مورد یک روز برفی انشا در مورد برف با مقدمه انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا ادبی در مورد یک صبح برفی زمستان انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد خاطره یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد کوهستان برفی
برای دیدن انشا به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب
خدایا کجا برم
به کی رو بزنم
از کی توقع
و انتظار داشته 
باشم
کی رو محرم دلم کنم
وقتی جز نزد تو خیر 
یافت نمی شود.
وقتی جز نزد تو خیر 
و نیکی نیست.
پس به کجا چنین شتابان
برم.
وقتی تمام مشترکین مورد نظر
خاموشن و این تویی که فقط 
در دسترسی.
مشترک مورد نظری که 
با نظرت حال دلمان خوب شود.
اللهم غیر سوء حالنا بحسن حالک .
درگیر کدام مورد هستید؟
۱. کارهای غیر مهم و غیر ضروری؟
۲. کارهای غیر مهم و ضروری؟
۳. کارهای مهم و ضروری؟
۴. کارهای مهم و غیر ضروری؟(این ها بعدا تبدیل می شوند به مهم و ضروری)
...
اگه درگیر مورد ۱ هستیم، خیلی وضع خرابه
اگه درگیر مورد ۲ هستیم، اوضاع خرابه
اگه درگیر ۴ هستیم، یه روزی موفق و خوشبخت خواهیم شد
و اگه درگیر مورد ۳ هستیم، باید نظم شخصی رو بیشتر کنیم
خب تا اونجا پیش رفتیم که ایرانیان که برای انتقام خون سیاوش با تورانیان می جنگیدند، شکست خوردند ولی کیخسرو رستم رو برای یاری فرستاد و رستم یکی از بزرگان سپاه توران رو کشت و بخت برگشت. حالا بقیه داستان رو گوش کنید:
رستم یکی دیگر از سران سپاه توران را با وجودی که از وی امان می خواهد، می کشد. سرانجام هومان به پیش می رود تا ببیند این جنگجو کیست! اما می دانید که رستم اهل گفتن رسم و نشان نیست! * پس از گفت و گویی، رستم که نرمی گفتار هومان را می بیند به او
در مورد بوتاکس چقدر تحقیق شده است؟
بوتاکس بیش از 15 سال تحت مطالعات بالینی بوده و در مورد آن به طور گسترده تحقیق شده و مورد بررسی قرار گرفته و حداقل در 96 کشور تایید شده است. ایمنی و کارآیی  بوتاکس در بیش از 495 مقاله تشریح شده و در مجلات علمی و پزشکی مورد بررسی قرار گرفته 

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
ارائه چندین نسخه متعدد آگهی
در قدم اول باید سرفصل‌های مورد نظر و نوع تبلیغات خود را مشخص کنید و چندین شیوه متعدد را در نظر بگیرید. برگزیدن تصویر مناسب یکی از مهم‌ترین بخش‌های تولید یک تبلیغ موفق است. تصاویر مورد نظر را انتخاب کنید و چندین و چند بار آن‌ها را بررسی کنید. ضمن اینکه در تنظیم این آگهی‌ها، نوع مخاطبان و خصوصیات آن‌ها را نیز در نظر داشته باشید. در انتخاب تصاویر، طیف وسیعی از سوژه‌ها، از تصویر محصول مورد نظر گرفته تا چهره‌های م
اشکال مورد استفاده میگوی آب شور در آبزیان
سیست آرتمیا : که بعد از ایجاد مراحل انکوباسیونی و تولید ناپلیوس، ناپلی تازه تفریخ شده مورد استفاده پست لارو میگو، بچه ماهیان آکواریومی و سایر آبزیان قرار می گیرد.
مشاوره و آموزش درمان بیماری ماهیان زینتی 

آرتمیای منجمد و پودر یا پولکی آرتمیا : هم به طور مستقیم مورد تغذیه آبزیان قرار داده می شود و هم در ترکیب جیره غذایی آن ها می تواند لحاظ گردد.
انسایل آرتمیا (Ensile)یا ترشی آرتمیا : که پیش از استفاده با

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
انشا در مورد نسیم بهاری متن در مورد فصل بهار انشا در مورد بهار کلاس ششم جملات زیبا در مورد بهار انشا درباره بهار با رعایت مراحل نوشتن توصیف شکوفه های بهاری انشا درمورد بهار مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درمورد بهار
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بهبهان شهری است در جنوب‌غربی ایران، که مرکز شهرستان بهبهان در جنوب شرقی استان خوزستان است. بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت شهر بهبهان ۱۲۲٬۶۰۴ نفر بوده‌است. آب و هوای بهبهان، نیمه‌بیابانی یا کوهپایه‌ای است و حداکثر دمای بهبهان به بیش از ۵۰ درجه در تیر و مرداد و حداقل دمای آن به کمتر از صفر درجه در اواخر آذر و دی می‌رسد.
نام‌گذاری
واژه «بَهو» به معنای کوشک می‌باشد. کوشک را قصری می‌گویند که در اطراف آن باغ قرار داشته باشد. پس از تخریب ا
سلامامروز میخوایم سایت های مفید روانشناسی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اطلاعاتی در مورد فواید دوستی با همسالان در نوجوانی
سایتی در مورد بازی
دیدگاه اسلام درباره بازی
سایتی در مورد دوستی
سایتی در مورد دوستی با نوجوانان
اطلاعاتی در مورد ارتباط با همسالان
نظریه و دیدگاه اسلام در مورد بازی
سایتی در مورد دوستیابی در نوجوانی
اطلاعاتی در مورد دیدگاه قران درباره بازی
اطلاعاتی در مورد  روابط صمیمانه در نوج
با نزدیک شدن به ایام ماه محرم و برپایی هیئت های عزاداری استفاده از تجهیزاتی از حمله سیستم صوتی ، باند اکتیو، باند پسیو، میکروفون، اکو و سایر وسایل مورد نیاز : صندلی، دوربین، سماور و ... را می توانید براحتی از سایت کلاب رنتر اجاره کنید.
کلاب رنتر پلتفرم اجاره کالا ست و شما با ثبت سفارش و رزرو برای روزهای مورد نظر به آسانی می توانید کالای مورد نظر را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.  
انسان از هزاران سال پیش تا به امروز همیشه و در همه حال در جستجوی شگفتی های آسمان بالای سر خود بوده است. دانش ستاره شناسی تا آنجا به انسان کمک کرد که جایگاه خود در جهان هستی را بیابد و او را برای کنکاش ژرف تر در گیتی مشتاق ساخت. در این میان، دانشمندان و ستاره شناسان نامداری در سرتاسر کره خاکی پا به عرصه حیات نهادند که نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت این دانش ایفا نموده اند و با افتخار می توان بیان کرد سرزمین کهن ایران به عنوان گهواره تمدن بشری، مهد
آدم ها می آیند و می روند و غوغا به پا می کنند . گاهی آنقدر غرق نداشته های خود می شوند که تمام حق تو را به جای حق خودشان طلب می کنند و گاهی آنقدر دارا می شوند که بذل و بخشش های بی مورد می کنند به حدی که دیگران بخشش را وظیفه ای می دانند که در قبال آنها به روی شانه ات مانده. هم مورد اول به دوش انسان سنگینی می کند و مورد دوم 

ادامه مطلب
انسان از هزاران سال پیش تا به امروز همیشه و در همه حال در جستجوی شگفتی های آسمان بالای سر خود بوده است. دانش ستاره شناسی تا آنجا به انسان کمک کرد که جایگاه خود در جهان هستی را بیابد و او را برای کنکاش ژرف تر در گیتی مشتاق ساخت. در این میان، دانشمندان و ستاره شناسان نامداری در سرتاسر کره خاکی پا به عرصه حیات نهادند که نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت این دانش ایفا نموده اند و با افتخار می توان بیان کرد سرزمین کهن ایران به عنوان گهواره تمدن بشری، مهد
1) درمورد رسم و رسومات به توافق برسید
2)در مورد نوع و نحوه انجام مراسم ها به توافق برسید
3) در مورد محل زندگی به توافق برسید
( زندگی با خانواده یا منزل مستقل)
4) درمورد حق اشتغال،ادامه تحصیل به توافق برسید
5)درمورد اینکه هزینه های دختر در دوران عقد با پسر است یا خانواده دختر به توافق برسید
6)در خصوص سطح رابطه جنسی در دوران عقد به توافق برسید
7) در مورد مدت زمان عقد تا عروسی به توافق برسید
8)درمورد حجاب و اعتقادات  به توافق برسید
9)در مورد رفت و آمد به ت
امروز سه شنبه 23 اردیبهشت 99 هست. هنوز کسی در مورد کنکور 1400 و تغییرات احتمالیش چیزی نمیدونه البته طرح آ.ت.ت به احتمال قوی برای همیشه لغو شده و حداقل سال 1400 کنکور ارشد به همون روال سابق برگذار میشه.
برنامه ریزی و منابعم مشخصه اما قبل از اینکه در مورد برنامه ریزیم حرفی بزنم دوست دارم یه مدت بگذره، و بعد از قطعی شدنش راجع بهش حرف بزنم.
اما در مورد منابع سعی میکنم به تدریج درس به درس در مورد منابع و شیوه مطالعشون بنویسم.
از درس نظریه زبانها و ماشین شر
با آب و تاب شرح و تفسیر آیه (1) را طبق تحقیقات انجام شده برای پایان نامه اش توضیح می داد. آن قدر اما و اگر کنار هم گذاشته بود که همه سرتا پا گوش بودیم برای فهم اینکه؛ آخرش این خسران چیست و عاقبت این گروه با ضعف ایمانشان به کجا می رسد. وقتی همه توضیحات در شرح خسران از دیدگاه قرآن خلاصه شد در؛ تشبیه به تاجری با سرمایه هنگفت که نهایت نه تنها سودی نمی کند بلکه سرمایه اش را از کف می دهد و این یعنی خسران کننده، دین و دنیا را با هم به باد می دهد، یکی از جمع
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
سایتی در مورد  زمان ثبت نام آزمون دکتری 99
سایتی در مورد ثبت نام دکتری 99
اطلاعاتی در مورد دانشگاه آزاد 99
اطلاعاتی در مورد دکتری 99
آزمون دکتری 99 و سایتی در مورد آن
اطلاعاتی در مورد لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد لینک ثبت نام دکتری آزاد
اطلاعاتی در مورد تاریخ ثبت نام آزمون دکتری 99

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
سلام
امروز میخوایم در مورد مطالب مهم روانشناسی با شما صحبت کنیم .
و برخی سایت های مهم روانشناسی را به شما معرفی کنیم .
اطلاعاتی در مورد کودک
اطلاعاتی در مورد استرس
غذای کمکی نوزاد و سایتی در مورد آن
استرس چیست
اطلاعاتی در مورد نحوه تغذیه همراه با شیر بچه
نشانه های استرس چیست ؟
تغذیه بچه چگونه است ؟
اطلاعاتی در مورد مشاوره روانشماسی استرس
اطلاعاتی در مورد مکمل غذایی نوزاد
سایتی در مورد فشار عصبی
اطلاعات مهم روانشناسی
حل مشکلات روانشناسی ش
در مورد اتفاقات حرف نمی‌زنم. در این مورد که مثل لوییزا کلارک شانس آشنایی با همچین آدمایی ُ داشته‌باشید یا فکر کنید لوییزا کلارک یک قهرمان‌ست یا هرچی. در مورد زندگی واقعی حرف می‌زنم. در مورد دویدن و نرسیدن، شکست‌های متوالی، ازدست‌دادن کسایی که عاشق‌شان هستیم، خیانت و در کنارش همه‌ی چیزهایی که باعث می‌شوند حس کنیم با همه‌ی این‌ها خوشبخت‌یم. نویسنده‌ی این کتاب زندگی را خوب می‌شناسند. 

پی‌نوشت: بخند! به دنیا اومدیم واسه هم؛ به فردا ب

مسائل بسیاری در مورد خواب دیدن وجود دارد که ما آنها را درک نمی‌کنیم. فقط در این حد می‌دانیم که تغییراتی در مغز اتفاق می‌افتند و البته چند حدس در مورد چون و چرای این تغییرات داریم، اما حتی متخصصان هم تنها نظریاتی در مورد جوانب مختلف خواب و رویاپردازی دارند و چندان قطعیتی در بین آنها وجود ندارد.
ادامه مطلب
انشا در مورد ویژگی کتاب خوب انشا در مورد کتاب یار مهربان یک انشای زیبا در مورد کتاب انشا در مورد کتاب از نگاه نویسنده انشا از زبان کتاب انشا در مورد کتاب از نگاه تصویرگر انشا در مورد کتاب از نگاه کتابفروش انشا در مورد کتاب از نگاه ناشر
انشا کامل در ادامه
ادامه مطلب
سلام.
ما سعی می کنیم که در این وبلاگ ادیان و اعتقادات مختلف رو مورد تحلیل و بررسی قرار بدهیم.
این تحلیل و بررسی بدون هیچ گونه تعصب و باور نابجا خواهد بود و تک تک ادیان مختلف مورد نقد و بررسی قرار میگیرند.
همچنین اعتقادات کلی بشر مانند اعتقاد به وجود خداوند و چگونگی صفات و ... مورد بررسی قرار گرفته تا بتوانیم بهترین دین را انتخاب کنیم و در مورد اعتقادات خودمان ثابت قدم و با یقین قلبی باشیم.
مطالب به صورت سلسله وار و پشت سر هم ارائه خواهد شد.
در پای
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
 دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 99
سایتی در مورد آزمون دکتری 99
اطلاعاتی در مورد  دفترچه راهنمای دکتری
سایتی در مورد لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری سراسری ۹۹
اطلاعاتی در مورد لینک دانلود دفترچه سراسری
سایتی در مورد دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 99
اطلاعاتی در مورد دفترچه های راهنما
اطلاعات مهمی در مورد دانلود دفترچه ثبت نام
کارشناس محیط زیست لرستان نیز در این میزگرد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۶۱ مورد بازدید نظارتی از واحدهای صنعتی استان و ۱۰۷ مورد بازید منابع آبی،۱۴۹ مورد بازید از طرح های توسعه ای، ۱۲ مورد مخالفت با انتقال پسماندهای ویژه از استان های دیگر ثبت شده است.

به گزارش ایرنا، تخریب روز افزون جنگل‌ها و مراتع، بهره‌بردای بی‌رویه از معادن و منابع طبیعی، افزایش جمعیت و کاهش روزافزون منابع، خشکسالی و تغییرات اقلیمی،  آلودگی خاک، آب و هوا تنها بخش
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99
سایتی در مورد زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99
اطلاعاتی در مورد تاریخ ثبت نام پیام نور
اطلاعاتی در مورد مقطع ارشد
سایتی در مورد ارشد فراگیر پیام نور
سایتی در مورد زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99
اطلاعاتی در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نو
سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کروناویروس در ایران آخرین آمار جانباختگان، مبتلایان، بهبودیافتگان این ویروس در کشور را اعلام کرد

کیانوش جهانپور اظهار داشت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز، 586 مورد جدید ابتلای قطعی به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به 2922 نفر رسید. وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان بر اثر این بیم
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات روانشناسی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد رابطه جنسی چیست
رابطه جنسی در دوران بارداری
اطلاعاتی در مورد روابط رناشویی
سایتی در مورد آمیزش جنسی در زمان بارداری
سکس و توضیحاتی در مورد ان
سایتی در مورد آمیزش جنسی
اطلاعاتی در مورد آمیزش جنسی
آمیزش جنسی چگونه است
اطلاعاتی مفید در موردمشاوره رابطه جنسی فیلیا
سایتی در مورد مشکلات بارداری
سایتی د
باغلاما
برای خرید هر وسیله‌ای شما
نیاز خواهید داشت که ابتدا تمامی اطلاعات لازم در مورد پیرامون وسیله مورد
نظر را جمع‌آوری کنید تا بتوانید با اطلاعات درست و کافی اقدام به خرید
کرده و بهترین انتخاب را برای خود خریداری کنید. در مورد خرید سازهای
مختلف‌های مانند خرید باغلاما نیز شما باید همین گونه رفتار کرده و ابتدا
تمامی اطلاعات لازم در مورد این نوع ساز را جمع‌آوری کرده و سپس اقدام به
خرید کنید. در این مطلب ما قصد داریم شما را بیشتر با ساز
دیگر سال های سال است که دیزی های محبوب ایرانی از آن حالت اختصاصی که فقط برای ایرانیان بود در آمده و به یک غذای بین المللی و پر طرفدار که مرزها را به راحتی پشت سر گذاشته است تبدیل شده و کمتر گردشگری است که حضوری در این دیار سرسبز و زیبا داشته باشد وسراغی از دیزی های معروف ایرانی نگرفته و طعم آن را نچشیده به کشور خود باز گردد، از این رو ساخت فر پیتزا در اولویت کاری صاحبان امر راه اندازی فست فود قرار گرفت تا بتوانند پاسخگوی این نیاز جهانی باشند و
سلامامروز میخوایم سایت های مفید روانشناسی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اطلاعاتی در مورد عقد
توضیحاتی در مورد عقد صلح ، اوصاف و ارکان آن
سایتی در مورد عقد موقت
عقد صلح چیست
عده در عقد موقت
سایتی در مورد ارکان عقد صلح
رابطه عده و عقد موقت
اطلاعاتی در مورد عده صیغه موقت
اطلاعاتی در مورد اوصاف عقد
توضیحاتی در مورد صیغه
سایتی در مورد صلح در قانون مدنی
سایتی در مورد عده ازدواج موقت
صلح در قانون مدنی را توضیح
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .اطلاعاتی در مورد طلاق
سایتی در مورد رشد کودکان نابینا و کم بینا
سایتی در مورد جدایی
دلایل طلاق چیست
اطلاعاتی در مورد بینایی کودکان
اطلاعاتی در مورد عوامل جدایی
چگونگی رشد بینایی کودکان
سایتی در مورد علت جدایی زن و شوهر
سایتی در مورد تاخیرهای رشدی کودکان کم بینا
سایتی در مورد علت جدایی چیست
اطلاعاتی

امام باقر علیه السلام در مورد نماز فرمودند:

مَن اَتَمَّ رُکوعَهُ لَم تَدخُلهُ وَحشَةٌ فی القَبر.
هر که رکوع نمازش را کامل انجام دهد هیچ ترس و وحشتی در قبر به سراغش نمی آید.
                                                                                                                       (کافی(ط-الاسلامیه) ج 3، ص 321، ح 7)

سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد  ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99
اطلاعاتی در مورد ثبت نام آزاد
دانشگاه آزاد 99 و آزمون دکتری
سایتی در مورد ثبت نام کنکور دکترا آزاد ۹۹
اطلاعاتی در مورد کنکور دکترا 
سایتی در مورد دکترا 99 و ثبت نام آن
سایتی در مورد کنکور دکترا ازاد ۹۹
اطلاعات تحصیلی مهم
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .

سلامامروز میخوایم سایت های مفید فناوری را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اطلاعاتی در مورد  فیلتر کردن ستون ها در اکسل چطور انجام می شود؟
 فیلتر کردن ستون ها در اکسل و سایتی در مورد آن
اطلاعاتی در مورد اکسل
سایتی در مورد ستون های موجود در اکسل
مرتب سازی ستون ها در اکسل را توضیح دهید
اطلاعاتی در مورد مرتب کردن ستون در اکسل
اطلاعاتی در مورد فیلتر کردن ستون ها در اکسل
اطلاعات مفید فناوری
حل مشکلات فناوری
موفق با
پاورپوینت در مورد حقوق تجارت

پاورپوینت در مورد حقوق تجارت | loop | 1148تحقیق در مورد حقوق تجارت 153 ص تحقیق در مورد جزوه حقوق تجارت تحقیق در مورد سوء استفاده از اختیارات یا مشاغل در حقوق تجارت 70ص پاورپوینت در مورد تجارت ...http://editor.pg98.ir/editor.pg98.ir › editor › htmlپاورپوینت در مورد حقوق تجارت بین الملل۳ آذر ۱۳۹۸ - پاورپوینت در مورد حقوق تجارت بین الملل: Check out the price list of articles around پاورپوینت در مورد حقوق تجارت بین الملل here. پاورپوینت در ...http://fire.pg98.ir/fire.pg98.i
در این درس قراره در مورد درست کردن اولین تبلیغ در گوگل ادوردز صحبت کنیم. در گوگل ادوردز پنج عنصر اصلی در ایجاد تبلیغتون وجود دارن، اولین مورد هدلاینه که می‌شه عنوان این مورد در تبلیغ، برجسته می‌شه و اکثر کاربرها در هنگام جستجوی عبارت چشمشون ابتدا به این عنوان جلب می‌شه؛ دومین مورد توصیف خط اوله، توصیف خط دوم زیر یو.آر.ال نشان داده شده قرار می‌گیره، این یو.آر.ال چیزیه که کاربر هنگام مشاهده‌ی تبلیغتتون می‌بینه بعدش یو.آر.ال مقصد یا صفحه‌ی
در شمال استان اصفهان، شهری کویری وجود دارد که به خاطر قدمت و زیبایی‌های شهری‌اش معروف است. آران و بیدگل، از شمال به کویر مرکزی ایران، و از جنوب به کاشان می‌رسد. باستان شناسان، معتقدند که قدمت آران و بیدگل به دوران سیلک برمی‌گردد. آران و بیدگل، پر از است جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، و می‌تواند سفری به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند. دریاچه نمک آران و بیدگل ، چون مرواریدی سپید، بر تارک جاذبه‌های طبیعی این شهر می‌درخشد. با مجله گردشگری سفر
خاطره از یک روز برفی انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا در مورد برف با مقدمه داستان کوتاه در مورد یک روز برفی یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سقاخانه
سقاخانه در معماری سنتی ایرانی، به فضاهای کوچکی در معابر عمومی اطلاق می‌شد که اهالی و کسبه برای آب دادن به رهگذران تشنه درست می‌کردند. سقاخانه معمولاً ظروف سنگی بزرگی بودند که آب آشامیدنی در آن‌ها ریخته می‌شد و پیاله‌هایی با زنجیر به آن‌ها بسته می‌شد.سقاخانه‌ها در ابتدا بیشتر جنبه خدماتی داشتند و بانیان آن‌ها بیشتر به منظور ثواب بردن، اقدام به ساخت و نگهداری آن‌ها می‌کردند. برخی سقاخانه‌ها دائمی بودند و برخی دیگر در زمانها
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایت حقوق مهم
اطلاعات مهمی در مورد نفقه
سایتی در مورد قرارداد رهن ، ماهیت و ارکان آن
اطلاعاتی در مورد قرار داد رهن
سایتی در مورد نفقه زن
سایتی در مورد حداقل میزان نفقه فرزند
سایتی در مورد ماهیت قرارداد رهن
میزان نفقه زن چه مقدار است
سایتی در مورد ارکان عقد رهن
مقدار نفقه فرزند و توضیحاتی در مورد آن
ارکان عقد رهن چیست
تعریف عقد ر
انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب
بعضی از افراد تصمیم دارند برای ادامه زندگی خود به یکی از کشورهای جهان مهاجرت نمایند و در آن جا به اشتغال ادامه دهند . 
موسسه تدریس خصوصی زبان دنیای زبان راه را برای این گونه افراد هموارتر می کند و در این راه به آن ها کمک می کند .
افرادی که می خواهند مهاجرت نمایند ابتدا باید زبان کشور مورد نظر را بیاموزند چون که قرار است که در کشور مورد نظر زندگی کنند و یکی از شرایط مهم اخذ ویزا یادگیری زبان کشور مورد نظر است .
این موسسه با دایر کردن کلاس های فشرد
مطلبی کوتاه می نوسیم در معرفی عصر باروک با استناد از کتاب دنیای
سوفی از نویسنده ارزشمند یوستین گردر:

« لفظ باروک از واژه ای است که برای توصیف کردن مرواریدهای با اشکال نامنظم به
کار می رود. در قیاس با سبک ساده و موزون رنسانس، بی نظمی ویژگی باروک بود. قرن
هفدهم معروف به عصر باروک شده است و این به دلیل تضاد های آشتی ناپذیر این قرن
بوده است. هم کاخ های سر برافراشته را داریم و هم دیرهای دور افتاده. از یک طرف
خودنماییهای پر زرق و برق را داریم و از طر
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید فناوری را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایتی در مورد  چگونه از اندروید 9 به اندروید 8 دانگرید کنیم؟
اطلاعاتی در مورد اندروید
دانگرید کردن یعنی چه
سایتی در مورد دانگرید از اندروید 9 به اندروید 8
تبدیل گردن دانگرید از اندروید 9 به اندروید 8 چگونه است
روش های دانگرید اندروید و توضیحاتی در مورد آن
اطلاعاتی در موردآموزش دانگرید کردن به اندروید 8
اطلاعات مهم فناوریحل مشکلات فن
نه واقعا دمتون گرم اینکه خیلیاتون بهم نظر میدید از انتقاد ساده تا در مورد قالبا خیلی باعث خوشحالیه ی کار کوچیک واس کاربرا واس مردمت دلنشینه انتقاد ها و درخواستایی ک دارید همش ب جاس و قطعا همشون رو به دید منت میزارم برای رفع ی سری مشکلات از جمله قالب ب زمان نیاز داره ک کم کم همشون درست میشه ی مورد دیگه هم توی نظرات دوستان گفته بودن برای بلاگفا و دیگر سرویس ها هم ترجمه کنم ک این مورد هم قطعا بهش فکر میکنم
خیلی دمتون گرمه و خیلی خوشحالم ک تونستم ی
سلاااااااامممممممم
بعد از یه قرن برگشتم با یه چالش هفته بیجار
از همه چی هست
از همه چی قاتیهههه ککککک
فکر کنم تکراری باشه براتون
ولی لفطن شرکت کنینو دلمو شاد کنین
خوب دیگه خیلی حرفیدم
بریم سراغه چالش
.
.
.